امروز سه شنبه  ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۷/۰۲/۱۹- ۰۹:۳۸ - مشاهده: ۵۸

مشاركت سفارت ایران در نمایشگاه گوآنگ نین 2018

مشاركت سفارت ایران در نمایشگاه گوآنگ نین 2018

وزارتخانه‌های صنعت و تجارت، فرهنگ، ورزش و جوانان و كشاورزی و توسعه روستایی جمهوری سوسیالیستی ویتنام با همكاری استان 'گوآنگ نین' در شمال شرقی این كشور، اقدام به برگزاری نمایشگاه ارائه محصولات تجاری داخلی و خارجی كرده بود.

سفارت جمهوری اسلامی ایران نیز با حضور در این نمایشگاه كه در روزهای 12-7 اردیبهشت97، در استان گوانگ نین ویتنام برگزار شد، تعدادی از محصولات و كالاهای ایرانی را دراین نمایشگاه عرضه كرده است.

پیش‌تر از سفارتخانه‌های مقیم ویتنام برای دایر كردن غرفه محصولات كشورهای خود با هدف آشنایی بیشتر تجار، فعالان اقتصادی و مصرف كنندگان ویتنامی‌با ظرفیت های اقتصادی و تجاری داخلی و خارجی دعوت شده بود.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در هانوی و رایزنی بازرگانی سفارت نیز با تجهیز غرفه ایران در نمایشگاه استان گوآنگ نین به معرفی برخی از ظرفیت های اقتصادی و تجاری ایران از جمله صنایع دستی، خشكبار و فرش ایرانی به بازار مصرف كنندگان ویتنامی‌پرداختند.

شركت های ارائه دهنده خدمات فنی-مهندسی، محصولات دارویی و مصالح ساختمانی ایران نیز در بخش صادرات غیرنفتی در راستای تقویت بخش خصوصی دراین نمایشگاه معرفی شدند. آشنایی بازدیدكنندگان با ظرفیت های گردشگری ایران از دیگر اهداف شركت دراین نمایشگاه بود.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، خانم نوئن تی كیم نان رئیس مجلس ملی ویتنام ضمن بازدید از غرفه ایران، خواستار تقویت همكاری‌های تجاری و افزایش تبادلات مردمی میان دو كشور شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما